prodej a servis výpočetní techniky, spotřebního materiálu a tiskáren

Nejlepší a cenově dostupná ochrana Vašeho PC

Každý den se objeví 125 000 nových škodlivých programů. Ochrana proti virům tedy nepředstavuje žádný luxus, ale spíše nutnost. Váš počítač si zaslouží účinnou obranu před viry... a vy si zasloužíte antivirové řešení, které se snadno ovládá.

Chrání proti všem virům

Díky kombinaci funkcí na bázi cloudu a účinných technologií zabezpečení spuštěných na vašem počítači zajišťuje aplikace Kaspersky Anti-Virus 2013 nezbytné zabezpečení před dnešními hrozbami.

Detekuje nové, vznikající i dosud neznámé hrozby

Aplikace Kaspersky Security Network fungující na bázi cloudu shromažďuje data od miliónů uživatelských systémů z celého světa. Tím vám pomáhá zajistit ochranu před nejnovějšími viry a útoky malwaru. Potenciální hrozby jsou sledovány a analyzovány v reálném čase a nebezpečným akcím se zcela zabrání, než mohou napáchat jakékoli škody.

Rozezná podezřelé webové a phishingové stránky

Pokročilé technologie ochrany proti phishingu aktivně detekují podvodné adresy URL a za využití informací v reálném čase získaných z cloudu tak pomáhají zajistit, že se nestanete obětí podvodu a neodhalíte své cenné údaje phishingovým webům. Náš doplněk URL Advisor rovněž označí všechny odkazy na webové stránky barevně rozlišenými štítky a napoví vám tak, jakou úroveň nebezpečí odkaz a příslušné stránky představují.

Zabrání malwaru ve zneužití zranitelných míst ve vašem počítači

Pokud má váš počítač v aplikacích nebo systému slabá místa, která nebyla aktualizována nejnovějšími opravami, mohli by je zneužít počítačoví zločinci nebo malware. Kromě skenování slabých míst aplikace Kaspersky Anti-Virus 2013 rovněž analyzuje a řídí akce programů, které mají slabá místa - takže nezpůsobí žádné škody.

Automatické funkce stahování a instalace - šetří váš čas i úsilí

Instalace nyní vyžaduje mnohem méně manuálních kroků. Když si produkt poprvé stáhnete z naší webové stránky, automaticky zkontroluje nejnovější verzi produktu, v případě potřeby vyčistí stávající malware a poté zahájí instalaci.

Kompatibilní s Windows 8

Aplikace Kaspersky Anti-Virus 2013 je plně kompatibilní s nejnovějším operačním systémem Windows 8 a je integrována s nejnovějšími funkcemi zabezpečení IT od společnosti Microsoft. Nová aplikace Kaspersky Now, která byla vyvinuta za účelem podpory nového uživatelského rozhraní Microsoft, vám navíc umožní sledovat stav zabezpečení vašeho počítače a spustit důležité funkce zabezpečení.


Web & design by Betty © 2013