prodej a servis výpočetní techniky, spotřebního materiálu a tiskáren

Naše firma Vám nabízí kompletní servis Vašeho počítače, notebooku či tiskárny na profesionální úrovni, a to nejem pro domácnosti, ale i pro malé a střední podniky.

Servis počítačů a notebooků

Každý počítač čas od času potřebuje vyčistit, odvirovat a v tom nejhorším případě reinstalovat. Po převzetí Vašeho počítače či notebooku automaticky provedeme:

Servis tiskáren a multifunkčních zařízení

Máte doma multifunkční zařízení, které potřebuje vyčistit a nevíte si s tím rady?! Rádi Vám pomůže a Vašemu zařízení provedeme kompletní profylaxi. Proč provádět proxylaxi - čištění?! Prodloužíte tím funkčnost Vašeho stroje i o několik měsíců, někdy i let.

Výměna displejů a opravy mechanických vad u notebooku

Upadl Vám notebook na zem a poškodil se Vám displej?! Měli jste nehodu a notebook utrpěl ránu, která měla za následek vylití displeje?! Praskl Vám pant a bojíte se, že už to dlouho nevydrží?! Pokud ano, přijďte a my Vám prodloužíme o nějaký ten čas funkčnost Vašeho notebooku. Rychlým a včasným zásahem ušetříte nejenom náklady na pořízení nového, ale i čas.

Služby firmám

Nabízíme i IT řešení pro menší a střední firmy, kterým se nevyplatí zaměstnávat správce sítě. Pro nás je budování a administrace takové infrastruktury hračkou. Rádi na sebe přebereme vaše starosti se síťovou infrastrukturou. Ke každé firmě přistupujeme individuálně a vytváříme řešení na míru.


Web & design by Betty © 2013